fbpx

O nas

O nas

Swoje doświadczenie zdobywaliśmy w ogólnopolskiej sieci brokerów leasingu. 

Współpracowaliśmy z ponad trzydziestoma firmami leasingowymi i poznawaliśmy potrzeby Klientów na rynku finansowym. Finansowaliśmy środki trwałe od mebli biurowych poprzez linie produkcyjne, wyposażenia lokali gastronomicznych, samochody osobowe i transport ciężki.

Ze wszystkich firm które udało nam się poznać wybraliśmy te, które według nas najlepiej spełniają oczekiwanie nasze oraz Klientów. Postawiliśmy głównie na bezpieczeństwo transakcji, transparentne zapisy umów oraz ogólne podejście do Klienta podczas trwania umowy. Oczywiście naszym wyborem kierowały również atrakcyjne warunki finansowe.

Prywatnie jesteśmy małżeństwem dwóch różnych charakterów.

Podzieliliśmy naszą pracę tak, aby każde z nas zajmowało się tym co sprawia nam przyjemność lub przynajmniej nie denerwuje. Dużą radość sprawia nam zadowolony Klient odbierający przedmiot leasingu. Oboje lubimy pomagać ludziom, dzięki czemu odnajdujemy się w branży i czerpiemy przyjemność z tego co robimy.

Tobiasz Dyrda

Tobiasz Dyrda

Założyciel Panda Leasing. Przedsiębiorca, właściciel dwóch spółek, doskonale zna potrzeby i oczekiwania Klientów biznesowych. W firmie zajmuje się głównie obsługą dostawców i sprzedażą samochodów marek Premium. Prywatnie miłośnik Pand Wielkich, z czego urodziła się nazwa firmy.

Anna Dyrda

Anna Dyrda

Założycielka Panda Leasing. Właścicielka firmy Anna Dyrda Consulting, zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona. Lubi rozmawiać z ludźmi i poznawać nowe osoby. W firmie zajmuje się obsługą kluczowych Klientów oraz odpowiada za relację z dostawcami.

Roksana Jurga

Roksana Jurga

Ekspertka ds. leasingów i ubezpieczeń. W firmie zajmuje się obsługą klientów oraz obsługą wniosków. Posiada szeroką wiedzę na temat produktów, oraz doświadczenie we współpracy zarówno z klientem jak i z firmami leasingowymi. Spodziewajcie się telefonu od Roksany, na pewno zadzwoni do Was z atrakcyjną ofertą wznowienia polisy.

Skontaktuj się z nami

lub zostaw swój numer - oddzwonimy